Ostatnio dodane

Co ja robię tu? czyli szkolenie z przymusu;)

Uczenie innych to ważny element mojej pracy, bardzo przeze mnie lubiany i to w każdej formie. Od czasu do czasu szkolę grupy w ramach projektów dla klientów biznesowych lub różnych inicjatyw edukacyjnych. Lubię zadawać na początku szkolenia pytanie o oczekiwania,…

czy słucham, czy słyszę … oto jest pytanie

Gdy mówimy o komunikacji to przede wszystkim skupiamy się na aspekcie wyrażania myśli werbalnie – słowa te wypowiedziane lub te zapisane, a czasami te niewyrażone ustami a pokazane ciałem. Zapominamy o nieodłącznym aspekcie mówienia – o słuchaniu. Bo po co mówić jeśli nikt nie słucha?…

Kilka słów o mnie

Ja misja i moje motto

Psychologie wyssałam z mlekiem mojej mamy w sensie dosłownym – to Ona zaraziła mnie poznawaniem psyche człowieka i mechanizmów naszego funkcjonowania.

Poszłam w Jej ślady stosując wiedzę psychologiczną w biznesie.

Opinie klientów: